Wyniki konkursu „Nakarm Psiaka i Kociaka”

Dobiegła końca zimowa akcja zbiórki dla podopiecznych Przytuliska „Psia Przystań” oraz Fundacji „Kocia Wyspa” w Stalowej Woli. Wielu uczniów i uczennic naszej szkoły, kierując się głosem serca udzieliło wsparcia porzuconym czworonogom. Chcielibyśmy uroczyście ogłosić, że konkurs „Nakarm Psiaka i Kociaka” wygrywa klasa 1D, która zebrała 29 kg karmy.

Klasa 1D otrzyma w nagrodę DZIEŃ NIEPYTANY.

W sumie udało nam się zebrać 86 kg karmy, 2 siedziska,  7 zabawek, 3 szelki, 5 smyczy, 5 ręczników, 9 kocyków, rękawiczki, worki oraz nakrętki – a wszystko to dla bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że brzuszki podopiecznych schroniska nigdy nie będą puste, a w nasze akcje pomocy włączy się w przyszłości jeszcze więcej osób.  Wszystkim darczyńcom dziękujemy, w szczególności klasie 1A, 1B, 1D,1E, 1H, 1I, 1J, 2E, 3E oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w nasz konkurs.

Organizatorami akcji charytatywnej „Nakarm psiaka i kociaka” były: p. Alina Budkowska, p. Władysława Góral, p. Marzena Szarama i p. Małgorzata Olejarczyk we współpracy z Samorządem Uczniowskim.

Szczegółowe wyniki konkursu „Nakarm Psiaka i Kociaka” – grudzień 2023:

1A – około 8 kg karmy
1B – 1 koc
1D – 29 kg karmy + 2 paczki rękawiczek
1E – 2,5 kg karmy
1I - 20,5 kg karmy, 1 legowisko, 1 ręcznik, 6 koców, worki, rękawiczki, 2 zabawki, 3 piłki
1J – 2 koce, 3 szelki, worki
2E – 8kg, 3 smycze
3E – około 14 kg karmy, legowisko, 1 zabawka, 2 smycze, nakrętki, 4 ręczniki
P. Marzena Szarama – 4 kg karmy

Dodatkowo zebrano kilka opakowań z nakrętkami (niektóre były niepodpisane).